Firma Dekoracyjna Claudia

kontakt

dekoracje claudia

Firma Dekoracyjna Claudia

Załęże 156

38-223 Osiek Jasielski

721 856 974

691 288 638

biuro@dekoracjeclaudia.pl

Formularz kontaktowy

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez "Firma Dekoracyjna Claudia".

Jak do nas dojechać

Czas jest dla nas bardzo ważny, dlatego  zachęcam Cię,

skontaktuj się z nami zanim przyjedziesz. Umówimy się na konkretny dzień i godzinę, odpowiedni dla nas i dla Ciebie.  

Firma Dekoracyjna Claudia świadczy usługi w zakresie: dekoracje ślubne i weselne, dekoracje komunijne, studniówki, eventy, imprezy rodzinne, imprezy biznesowe, bankiety.

Posiadamy bardzo bogaty asortyment, dużą ilość wysokiej jakości tkanin w różnych kolorach i odcieniach.  

Oferujemy również możliwość wypożyczenia dekoracji: napis LOVE, pokrowce na krzesła, obrusy, bieżniki, bankietówki, podtalerze, wytwornica baniek, kurtyny świetlne, lampy LED, świeczniki, latarnie, tablice z rozmieszczeniem gości, szklane wazony na stoły i wiele innych. 

Oferujemy również oprawę florystyczną. Bukiety i wiązanki, ślubne, butonierki, bukiety do kościoła, kompozycje na stoły. Ze względu na to, że zależy nam na jakości i świeżości naszych produktów, w pierwszej kolejności godne uwagi są kwiaty, które występują w danym okresie naturalnie.  

Działamy głownie na terenie i w okolicach takich miast jak: Jasło, Krosno, Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Tarnów, Gorlice, Dębica, Mielec, Sanok. 

Działamy głównie na tym terenie, ale zależy nam na dotarciu do każdego, więc z pewnością, jeśli trzeba to  dojedziemy w każde miejsce. 

Przede wszystkim, zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą. Bezwzględnie przejrzyj poszczególne elementy dekoracji. Prawdopodobnie jest jeszcze kilka rzeczy o których możesz nie wiedzieć, a mogą okazać się istotne dla Ciebie.  Jeśli masz jakieś wątpliwości i pytania, z przyjemnością Ci pomożemy. Napisz do nas. 

Zapraszamy również do odwiedzenia nas tutaj i tutaj.

Firma Dekoracyjna Claudia