fbpx

Dekoracje Jasło

O NAS

goździki, dekoracja jasło

Witaj

Na wstępie powiem Ci coś, o czym już pewnie wiesz.

Organizując weselę należy zadbać o 3 najważniejsze rzeczy:

  • fajną muzykę
  • dobre jedzenie i picie
  • oraz  piękną dekorację 🙂

Jeśli spełnisz te trzy warunki to możesz być spokojny/a o swoje wesele. Goście będą zadowoleni i wyjdą z waszego wesela z uśmiechem na twarzy, wspominając Was i przyjęcie jeszcze przez długi czas.

Skoro tutaj jesteś, to znaczy, że zależy Ci na pięknej dekoracji, prawda? I tym właśnie się zajmujemy.

Podpowiemy Ci co zrobić, żeby sala czy lokal na którym odbędzie się wesele nabrało odpowiedniego klimatu, pomożemy dobrać kolory,  dodatki, odpowiednio je wyeksponować. Warto też wiedzieć o czym nie zapomnieć i czego unikać. Nie dotyczy to tylko sali ale również wystroju kościoła, bukietu ślubnego, czy samochodu, itd…uff, trochę tego jest.

Ale spokojnie, wszystko po kolei sobie omówimy.

Dlaczego My?

Większość elementów dekoracji takich jak tła, tablice i inne  istotne elementy, stworzyliśmy własnoręcznie! To nasze projekty i nasze wykonanie w 100%!, w naszej pracowni… 

 

Przede wszystkim, zapoznaj się dokładnie z naszą ofertą. Bezwzględnie przejrzyj poszczególne elementy dekoracji. Prawdopodobnie jest jeszcze kilka rzeczy o których nie wiesz, a mogą okazać się istotne dla Ciebie.  Jeśli masz jakieś pytania. Nie wahaj się, z pewnością na nie odpowiemy. 

 

Pamiętaj, że nam też zależy, żeby dekoracja wyglądała pięknie…

Firma Dekoracyjna Claudia świadczy usługi w zakresie: dekoracje ślubne i weselne, dekoracje komunijne, studniówki, eventy, imprezy rodzinne, imprezy biznesowe, bankiety.

Posiadamy bardzo bogaty asortyment, dużą ilość wysokiej jakości tkanin w różnych kolorach i odcieniach.  

Oferujemy również możliwość wypożyczenia dekoracji: napis LOVE, pokrowce na krzesła, obrusy, bieżniki, bankietówki, podtalerze, wytwornica baniek, kurtyny świetlne, lampy LED, świeczniki, latarnie, tablice z rozmieszczeniem gości, szklane wazony na stoły i wiele innych. 

 

Oferujemy również oprawę florystyczną. Bukiety i wiązanki, ślubne, butonierki, bukiety do kościoła, kompozycje na stoły. Ze względu na to, że zależy nam na jakości i świeżości naszych produktów, w pierwszej kolejności godne uwagi są kwiaty, które występują w danym okresie naturalnie.  

 

Działamy głownie na terenie i w okolicach takich miast jak: Jasło, Krosno, Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Tarnów, Gorlice, Dębica, Mielec, Sanok. 

Działamy głównie na tym terenie, ale zależy nam na dotarciu do każdego, więc z pewnością, jeśli trzeba to  dojedziemy w każde miejsce. 

 

Zapraszamy również do odwiedzenia nas tutaj i tutaj.